Yhteystiedot

HALLITUS

Puheenjohtaja: Wilma Kuivalainen, wilma.kuivalainen@pshyvinvointialue.fi  puhelin:050 4905258

 

Sihteeri: Hanna Pakarinen, sähköposti

sihteeri528@superliitto.fi

Jäsenrekisterin hoitaja: Eija Kolehmainen, eija.kolehmainen@pshyvinvointialue.fi

Pääluottamusmies hyvinvointialue eteläinen alue: Marja Kiljunen, puh 0447436282 Marja.Kiljunen@pshyvinvointialue.fi

Pääluottamusmies Varkauden kaupunki, Titta-Mari Sallinen puh 0444442499. titta-Mari.Sallinen@Varkaus.fi

Työsuojeluvaltuutettu: Riitta-Liisa Luostarinen, puh 040 7216248 , Riitta-Liisa.Luostarinen@pshyvinvointialue.fi

Opot:  Wilma Kuivalainen Wilma.Kuivalainen@pshyvinvointialue.fi

Veera Änkiläinen Veera.Ankilainen@pshyvinvointialue.fi

Web-Masterit: Wilma Kuivalainen, wilma.kuivalainen@pshyvinvointialue.fi

Hanna Pakarinen, sihteeri528@superliitto.fi